״האיחוד שלנו נותן את הכוח המשולש בפן הצבאי, המבצעי והפלילי״, מסביר עו״ד קובי מרגולוב. ״כל אחד תורם מניסיונו לטובת הלקוח, וכולם יחד נלחמים עבורו. משרדנו הוא הוכחה שהשלם עולה על סכום חלקיו״

איך זה התחיל?

עו״ד קובי מרגולוב: ״אני מאמין שהשותפות הכי טובה מבוססת על חברות. כמו שאומרים, 'עסקים עושים עם חברים'. אילן ואני מכירים משנת 1999, הוא זה שקיבל אותי לפרקליטות הצבאית כשעוד הייתי עתודאי צעיר ללא דרגות. את אלון הכרתי לפני 13 שנה, ומאז אנחנו בקשר חברי ומקצועי".

מה השאיפה?

עו"ד אילן כץ: ״אנחנו רוצים שכל לקוח יפגוש את שלושת השותפים שיוכלו לייצג אותו בבית המשפט ויהיו מעורבים בתיק ובקיאים בכל הפרטים. כפועל יוצא, כל לקוח מקבל פי שלושה מאמץ, ידע ומקצועיות. אנחנו לא שולחים עורכי דין שכירים או מתמחים להופיע במקומנו״.

עו"ד אלון הראל: "האני מאמין שלנו הוא להיות משרד עוצמתי עבור לקוחותינו, ולא פחות מכך גם מוקד ידע וייעוץ בתחום הפלילי. לא מדובר רק ב'משרד עורכי דין משגשג'. אני רואה בתפקידנו גם שליחות חינוכית. במסגרת פעילות המשרד אנחנו מתכוונים גם להקדיש מזמננו ולהרצות לפני בני נוער העומדים להתגייס כדי להקנות להם ידע במשפט הצבאי הפלילי עוד טרם גיוסם ולקראתו. הילדים האלה לא באמת יודעים כיצד בהיסח דעת הם יכולים להיקלע לצרות ברגע שיהפכו לחיילים".

עו"ד קובי מרגולוב: "ניסיוני המשולב בתחום החקירות והמשפט מאפשר לנו להעניק ללקוחות שירותי ייחודי".

ומה עושים אם יש מחלוקת מקצועית?

עו״ד קובי מרגולוב: ״מכבדים אחד את השני ואת הניסיון המקצועי של כל אחד בתחומו. מאוד נכון להיחשף ולשמוע דעות נוספות, בהחלט יכול לקרות שאנחנו לא מסכימים, ואם הצד שלא מסכים לא מצליח לשכנע את חברו, השניים שיסכימו יגברו על השלישי״.

עו״ד אלון הראל: "מקשיבים לדעותיהם של העמיתים, יוצאים מנקודת ההנחה שלכל אחד יש זווית משלו וחושבים לטובת הלקוח".

עו״ד אילן כץ: "מאחר שהמשפט מתבסס על חוקים ותקדימים, גבולות הגזרה ברורים, וכשנדרש פתרון יצירתי מחוץ לקופסה, מלבנים את האפשרויות יחד עד למציאת הפתרון המיטבי ללקוח". 

מה כל אחד מביא?

> אילן כץ

עורך דין, אל"מ במיל., סגן הפרקליט הצבאי הראשי לשעבר, יו"ר ועדת צבא וביטחון בלשכת עורכי הדין. מילא תפקידים בכירים בפרקליטות הצבאית. השתחרר מצה"ל בשנת 2003, כיהן בין היתר כמנכ"ל לשכת עורכי הדין וכיועץ המשפטי של המוסד לביטוח לאומי.

"אני בעל 35 שנות ניסיון משפטי, מילאתי תפקידים שונים ואף ניהלתי מערכות ציבוריות, כך שאני מביא גם את ההיכרות שלי עם השירות הציבורי. יש לי גם מאות מופעים בעיתונות, ברדיו ובטלוויזיה, ואני יודע גם להתמודד עם התקשורת. לפעמים זה מאוד משמעותי ללקוחותינו, ובמקרים המתאימים זה משרת את עניינם וממקסם את המעטפת שאנחנו נותנים להם".

> קובי מרגולוב 

עו״ד משנת 2000, בעל שני תארים. החל את דרכו בפרקליטות הצבאית כתובע ובהמשך עבר לשרת ביחידת מצ״ח, ממנה פרש בשנת 2004 בתפקיד סגן מפקד היחידה. מאז פעל כסנגור עצמאי בתחומי המשפט הפלילי והצבאי.

״אני מביא איתי את הנסיון בתיקי ה'הארדקור' של המשפט הפלילי, לרבות תיקי צווארון לבן מורכבים מול יחידת להב 433 ותיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה״.

> אלון הראל

שירת 11 שנים בשב״כ ביחידה מבצעית, ומשנת 2006 הצטרף לפרקליטות הצבאית, עד פרישתו מצה״ל בשנת 2018. סיים בתפקיד סגן הפרקליט הפיקודי בתביעה הצבאית ואף שימש כפרקליט פיקודי במשך כחצי שנה, אז ניהל את מערך התביעה הדרומי בתביעה הצבאית. התמחה במשפט הפלילי, ובמשך שלוש שנים אף שימש כיועץ משפטי לפיקוד הדרום עם דגש על דיני לחימה והיה מומחה התוכן בפרקליטות בדיני פליטים. 

״אני הכי 'טרי' בין השותפים במשרד ומביא הן את הניסיון העכשווי ביותר מהשטח והן את הניסיון המשפטי – גם כמוקד ידע בתחום הפלילי בתביעה הצבאית". 

עשה מנוי

רוצה גליון של בלייזר בחינם?

מלא פרטים והוא יישלח אליך.
כן, זה עד כדי כך פשוט

אני מסכים לקבלת ניוזלטר