סמארטפון, רחפן, רכב אוטונומי — העולם מתקדם בטירוף ואיכשהו גברים נשארו תקועים עם אותו עיוורון לאיך הם נראים בעיני נשים. זה לקח עשורים, אבל התחלתם ללמוד איך להתלבש, הפנמתם את חשיבות ההיגיינה — מדאודורנט ועד בושם — והרגלתם את עצמכם להעיף מבט במראה ולא לצאת מהבית בכל פעם עם החולצה והמכנסיים שבראש הערימה בארון. ועדיין, יש כמה דברים שאתם פשוט לא שמים לב אליהם, לא משנה כמה אנחנו רומזות. או אומרות. או צועקות. לפעמים, לגרום לגבר לקחת את הפרצוף שלו בידיים דורש את אותה מידה של נדנוד יומיומי שצריך בשביל שיתלה כבר את התמונה שקנית לסלון לפני חצי שנה. הנה 6 כאלה. יש יותר, אבל צריך להתחיל איפשהו, וגם הפסיכולוגית אמרה שחשוב שאהיה ריאלית.

1. שורת נמלים עד קו הפופיק

אוקיי, אז אתה מרגיש שאתה חייב איזו פלומה על החזה בשביל להרגיש גברי. אני לא מתווכחת. בהרבה מקרים זה לגיטימי — במיוחד אם לא מדובר בסוודר מבצבץ מהצווארון שכבר נדיר יותר במחוזותינו, אלא במקבץ גאה ונעים לליטוף על עצם הסטרנום — אבל שם המשחק הוא הפרדה. חזה ובטן אלה שני אזורים שונים. אם גם הבטן שלך שעירה, אתה נראה יותר מוזנח מאשר גברי. עכשיו קח את התובנה הזאת לכל מקום שנמצא בסמיכות לאזור בגוף שלגיטימי שיהיה בו קצת שיער. נגיד: זרועות — כן, כתפיים — לא; רגליים — כן, גב תחתון — השם ישמור. בדיוק כמו ילדים בגן — צריך לשמור על גבולות.

2. עיגולי זיעה בבית השחי

רק לדבר על זה עושה לי לא נעים. אין לתופעה הזאת נסיבות מקילות. לא עבודה קשה, לא חום, היא לא מקובלת אפילו באוגוסט. במקום להחליף שלוש חולצות כל יום, לך לטפל בעצמך. טיפול בוטוקס פשוט, והבעיה נפתרה.

3. מראה הרובינזון קרוזו

יש כמה דברים שנשים מסתכלות עליהם מיידית בשביל לבדוק אם גבר משקיע בעצמו. למשל, היחס שלכם לשיער שלכם. ולא רק זה שעל הראש, שכמובן שצריך להיות נקי ומסופר בצורה שמחמיאה לפנים שלכם. שיער פנים זה טריקי. זקן או שפם הם בחירה מקובלת, כל עוד העסק הזה מסודר. כלל האצבע: טאץ' פרוע בקטנה? בכיף. רק שים לב שאתה לא חוצה את הקו שבין קשוח למוזנח, או סתם נראה מלוכלך.

4. גוף של סטאר, פרצוף של זומבי

את הבעיה הזאת אני רואה הרבה אצל גברים שהם כבר לא ילדים. יודעים להתלבש יפה, מטפחים קריירה, לא מתעצלים להגיע לשיעורי TRX. וכל הטוב הזה מתנפץ על עור פנים קשה, אפור, חולני ונפול. זה מתחיל בהתעקשות שלכם לא להבין שפנים לא מספיק לשטוף, צריך לקרצף. סבון פנים ופילינג זה גם בשבילכם. זה ממשיך בפטור הגורף שנתתם לעצמכם מטיפולים קוסמטיים כאילו שעור הפנים שלכם לא מאבד חמצן, כאילו שלא מצטברים שומנים שצריך לנקז. תקבעו פגישה — עדיף דחופה — ולכו להשיל עשור מהפרצוף שלכם. על לא דבר.

5. "אתה כועס עליי?"

יש את האנשים האלה שאתה יכול לשתול על אי בתאילנד עם משקה קוקוס ביד ועדיין הם ייראו זעופים. יכול להיות ששם בפנים הם דובוני אכפת לי, אבל יש להם את הכיווץ הזה בין הגבות שמשדר לכולם שהם נורא כועסים או בדיוק מתמודדים עם איזו בעיה באלגברה. החדשות הטובות? אין להם מושג שאפשר לטפל בזה, ואפילו די בקלות. פשוט מכניסים לשם חומר מילוי, והם חוזרים להיראות מרוצים מהחיים.

6. לשכוח לעשות פינישים

זה כבר סעיף למתקדמים, אבל אני רוצה להאמין שיש כאלה שכבר הפנימו את המסר. כבר טיפלת בנזקים שהצטברו במהלך שנים של הזנחה? למדת לשלב טיפולים קוסמטיים בשגרה שלך? כל הכבוד. באמת. עכשיו הגיע הזמן לשים לב גם לדברים הקטנים. כשאני רואה גבר שנראה מטופח אני שולחת מבט מהיר למקומות כמו שערות האוזניים או האף, לבדוק אם הוא מקצוען או סתם אחד שמסתפק ב־7. שלא תטעו, 7 זה שיפור עצום בשביל רבים מכם. אבל אני מאמינה בכם. אני רוצה אתכם 9 או 10.

איפה עושים את הטיפולים האלה, כמה זה עולה וכמה זמן זה לוקח? הטלפון הראשון שאני הייתי מרימה הוא לפגישת ייעוץ במרכז הטיפוח והאסתטיקה הרפואית של רונית רפאל הקרוב, אבל תעשה מה שאתה מבין.

צילום: istockphoto

עשה מנוי

רוצה גליון של בלייזר בחינם?

מלא פרטים והוא יישלח אליך.
כן, זה עד כדי כך פשוט

אני מסכים לקבלת ניוזלטר