הספה היא חברתו הטובה של הגבר הישראלי — אנחנו משקיעים בה ושוקעים בה. אפילו אם לא מדובר בנשוי שמבלה עליה את השני לילות האלה בחודש אחרי ריבים, הספה היא מרכז הבית. כאן צריך להיות לכם הכי נוח בעולם, ומצד שני כאן אתם מארחים ומתארחים ורוצים להיראות כמו בני אדם. הדברים האלה נכונים במיוחד כשמגיע המונדיאל. הנה 4 סיטואציות שכולנו מכירים מהחג הנפלא הזה שמגיע פעם בארבע שנים, והלוק של דיזל שמתאים להן:

1.חבר'ה

או שעברנו כבר את שלב הבתים, או שזה משחק עם נבחרות שאתם אוהבים. בכל מקרה, הערב הולכים להרים את הגג בשאגות – של שמחה או של עצב. קניתם בירות ופיצוחים בכמות שיכולה להשביע גם את הצופים באצטדיון, המורל בשמיים, והאוויר מלא התרגשות וחשמל.
אתם כבר זוכרים בשלב הזה כל סטטיסטיקה וכל פרט קטן בעברו של כל שחקן שמשחק במונדיאל, כמו נתוני החזקת הכדור של אנגליה, משקל הלידה של ליאו מסי ואיך קוראים לאמא של רונאלדו. אתם גם משקיעים בבגדים בצבעי הנבחרת שאתם אוהדים, ולפחות אחד מכם גם עם דגל שלה או צעיף. אם תנצחו, תיכנסו כולכם לאוטו ותצאו בשאגות לקרוע את העיר – אתם צריכים את הבגדים עם הסטייל הכי בלייני ושמח שלכם, ולדיזל יש בדיוק את מה שאתם צריכים. אתם תצאו גם אם תפסידו – אבל אז זה יהיה בדממה מוחלטת.

חברים רואים מונדיאל

 

2. זוג

יש לך חברה מאוד תומכת, שנותנת לך זכות ראשונים על השלט בין ה־14/6 ל־15/7. יכול להיות שהיא גם מנסה לזרום ולהתעניין – לא עניין של מה בכך, כי הרבה מאוד נשים מאבדות ריכוז ברגע שהן רואות בטלוויזיה כתם גדול של ירוק. אבל היא עדיין שם איתך, וכדאי שתדע להודות לה על זה. נגיד, אם אחר כך

תצאו למקום שהיא בוחרת, או תבנג'ג'ו ביחד איזו סדרה.
הבגדים בסיטואציה הזאת צריכים להיות נוחים לרביצה אבל לא צריך יותר מהסתדרות מהירה מול המראה וכניסה לנעליים בשביל להפוך אותם ללוק יציאה – ובזה בדיוק דיזל מומחים. כן, חשוב להיזכר במהלך המונדיאל שיש עולם שם בחוץ. וחשוב גם לזכור שיש לך חברה שצריכה תשומת לב. כל הכדורגל הזה יכול לפרק משפחות.

זוג רואה מונדיאל

 

 

3. סולו 

בטח בשלב הבתים אתה הולך לשרוץ די הרבה בפוזיציה הזאת. ומה הפלא, צריך להיות וואחד מתלהב בשביל להזמין את החבר'ה ל־90 דקות של איזה שווייץ־קוסטה ריקה. מקסימום, אם פתאום יהיו שם הפתעות, תדברו עליה כבר בקבוצת הווטסאפ שלכם (מאה שקל שקוראים לה "החבר'ה הטובים").
במשחקים כאלה, נוחות היא שם המשחק. מכנסיים שיאפשרו לך להתפרס ממסעד למסעד (נגיד, ג'וג ג'ינס של דיזל), חולצה לא הדוקה מדי ומבד נעים. רוצה לשדרג? תחזיק בהישג יד שואב אבק נטען קטן כזה לרכב, לנקות מעצמך את כל הפירורים.

מישהו רואה מונדאיל

 

 

4. זוג־פרט
החדשות הטובות: זכית בחברה שאוהבת כדורגל. הרעות: היא אוהדת את הנבחרת הלא נכונה. ולא סתם — את אחת היריבות המרות. אתם יושבים על הספה כל אחד בחצי שלו — ממש כמו בן ובת בכיתה ג' שמכריחים אותם לחלוק שולחן ומסמנים עליו קו אמצע. אתה מריע כשהיא בצרות וכשהיא מתלהבת אתה מתכווץ באימה.
עכשיו תיקחו את המתח המטורף הזה שנבנה ביניכם במהלך המשחק ותמצאו דרך לפרוק אותו. איך? תחשבו לבד.

זוג צופה במונדיאל ניתן להשיג ברשת חנויות דיזל:
תל אביב: קניון רמת אביב; מתחם שרונה -דוד אלעזר 5; שינקין 23; דיזנגוף סנטר.
ירושלים: שד' ממילא.
אילת: טיילת מלכת שבא.
ובחנויות האופנה המובילות.

צילום: אלון שפרנסקי סטיילינג: נסטיה ליסנסקי איפור ושיער: אדם משעלי הפקה: אורי בר דוגמנים: אביב ממן, שחר קאיקוב, דנה פסנקו, שרה קבדה ואלעד קטן לוקיישן: מלון מרקט האוס רשת מלונות אטלס

עשה מנוי

רוצה גליון של בלייזר בחינם?

מלא פרטים והוא יישלח אליך.
כן, זה עד כדי כך פשוט

אני מסכים לקבלת ניוזלטר