ניוזלטר

רוצה להירשם לניוזלטר של בלייזר ?

רוצה להירשם לניוזלטר של בלייזר ?

שלח
100
הלא משפיעים בישראל 2017
אתם רואים אותם בטלוויזיה. אתם שומעים אותם ברדיו. הם נואמים בכנסת. הם מפציצים ברשתות החברתיות. והם לא משנים שום דבר לאף אחד. לרגל סיום 2017, החלטנו להגיש לכם את הרשימה היוקרתית והחגיגית באמת: רשימת האנשים והדברים הכי לא משפיעים בישראל כרגע (ללא סדר אי־חשיבות, המספרים לצרכי קישוט ואינם למאכל). קבלו את השמות הכי גדולים שעושים הכי מעט, ובענק
עומר ברק, עמוס בר, לירן קציר, איציק שאשו
01
אהוד אולמרט
עברו ארבעה חודשים מאז יצא את שערי קייטנת מעשיהו (ע"ע), ומילא העובדה שטרם הקים מפלגה והודיע על ריצה לראשות הממשלה — גם ציוץ לא שמענו ממנו. שום ציטוט, הכרזה, ריאיון מיוחד, כניסה לבית האח.

האיש, למרבה אכזבתו של מחנה הלא־ימין בישראל, מתנהג ממש כמו אסיר משוחרר, עם חרטה אמיתית וכל זה. ובישראל הנוכחית, זה פשוט לא מעורר אמון. כלומר, למה הוא לא מיתמם, מתקרבן ומשתחצן כמו כולם? יכול להיות שהוא חושב שהוא טוב יותר מאיתנו?
אהוד אולמרט
אהוד ברק
02
אהוד ברק
ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר השלים השנה את המעבר מפוליטיקאי כושל ומושמץ לליצן טוויטר מטרחן אך חביב במעיל יוניקלו. עכשיו, אם להאמין לריאיון מלפני שבועיים, הוא רוצה לעשות את הדרך חזרה — מינוס היעדר הפופולריות. למרות הניסיון להציג את עצמו כלוחם בשחיתות וכאלטרנטיבה שלטונית, נראה שהציבור מוכן לקבל אותו כתופעת רשת ולא הרבה יותר. על פי עדותו של אלדד יניב, לפרשת העמותות וחצי מיליון הדולר שקיבל ממרטין שלאף, מצטרפות שמועות מבוססות שלפיהן הוא האיש שחיבר בין הארווי ויינשטיין לחברת המודיעין שעקבה אחר קורבנותיו. לפיאסקו קמפ־דייוויד והאינתיפאדה השנייה מצטרפת הזחיחות המאוסה של מוחו האנליטי כשהוא מסביר לאומה, כמו לילד איטי במיוחד, שהוא המתאים ביותר לתפקיד המבוגר האחראי. אפילו מחנה "רק לא ביבי" מסרב להתייצב מאחוריו, אולי בגלל שאחרי הכל, בשלב זה השניים די דומים, ובמקרה כזה אולי כבר עדיף להישאר עם הביבי המוכר.
03
אלאור עזריה
הילד של כולנו, שתומכיו הבטיחו להרעיד את המדינה ולבוא חשבון עם הרמטכ"ל, צפו בזאטוט נכנס בשערי הכלא ואז עשו את הדבר האחרון שהיינו מצפים מהם לעשות: כלום. פשוט שום דבר. אם לפני שנה בלבד היה אזריה אחד האנשים המשפיעים בישראל — אולי המשפיע מכולם — סימנה כניסתו לכלא הידרדרות תלולה. תומכיו הגדולים חזרו להתעסק בענייניהם ולהביע אפס עניין בילד, שבוודאי יזדקק לעזרה סוציאלית אחרי הנטישה הכואבת הזאת של כל כך הרבה הורים. נפתלי בנט? אף לא איזכור אחד בפייסבוק; אורן חזן? פוסט אחרון בנושא בתחילת 2016; בצלאל סמוטריץ'? שרון גל? (הו דה פאק איז שרון גל?!). למעשה, הכיסוי התקשורתי של הסיבוב הקטן הנוסף שאפשרה החלטתו של הנשיא ריבלין להניח לאזריה להשלים את תקופת המאסר הקצובה רק מוכיח את הנקודה: עבר לנו.
אלאור עזריה
פוליטיקה
04
יובל שטייניץ
חבר כנסת מאז 1999, בובה של ביבי מאז 1996. שינה את שמו של משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים ל"משרד האנרגיה". הישגים נוספים כשר: אין.
05
יצחק הרצוג
למרות שבפרספקטיבה של שנתיים וחצי הוא עמד במילתו והצליח לשמור על נתניהו מאוחדת, האיש הפציע לאחרונה כשהציג עצמו בפני טראמפ במילים "אני ראש האופוזיציה ואני עושה חיים קשים לביבי", ואז נעלם שוב.
06
עופר שלח
העובדה שאנשים עדיין מתגעגעים לכתבות ולפרשנויות הספורט שלו רק מוכיחה עד כמה הוא לא ממש רלוונטי בפוליטיקה. עופר שלח
07
המחנה הציוני
מה אנחנו רוצים? לחזור לשלטון! מתי אנחנו רוצים את זה? עכשיו! איך נעשה את זה? אה... נעשה קול שני לביבי?
08
אבי ניסנקורן
העבודה המאורגנת קורסת, הסכם לקיצור שבוע העבודה פוגע בעובדים החלשים, מתווה קצבאות הנכים התנדף, והבוס מתייצב לצד המדיניות הכלכלית של רה"מ. בעצם, היינו צריכים לכתוב בסעיף הזה "ההסתדרות" ולא לנמק. אבי ניסנקורן
09
אברהם נגוסה
חבר בשש ועדות, יו"ר שדולת יחסי ישראל־ארה"ב, יו"ר ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות — ואנחנו מוכנים לתת את האף שלנו אם זו לא הפעם הראשונה, פלוס־מינוס, ששמעתם על האיש הזה.
10
המשרד לשוויון חברתי
הוקם כדי לדאוג לקידום האזרחים הוותיקים, הצעירים, הנשים והמיעוטים. ואיזה צירוף מקרים — אלה בדיוק ארבעת הציבורים שהכי נדפקו מאז (זה לא אנחנו אומרים, אלא דו"ח של מכון אדו"ה). מתברר שגילה גמליאל היא לא האישה שתוציא את ישראל מהבוץ. מי ידע.
11
אמיר אוחנה
50 הצעות חוק בכנסת, רק אחת אושרה ("חוק מימון מפלגות" — תודו שנפלתם מהכיסא). איבד את שארית הלגיטימיות שלו כשנעדר, כראש תא "גאים בליכוד", מהצבעה על הצעות חוק לקידום הקהילה הלהט"בית.
12
ניצן הורוביץ
אמנם פרש מהחיים הפוליטיים לפני בחירות 2015, אבל עוד לפני הפרישה קשה היה להצביע על הישג יוצא דופן. אה, כן: קצת הרס את שוק הספרים הישראלי עם חוק הספרים. מאז הוא בעיקר כותב ב"הארץ", עיתון לאנשים מצקצקים. ניצן הורוביץ
13
נחמן שי
גם אם אתם זוכרים שהאיש הזה ח"כ, אתם בטח צריכים קצת זמן בשביל להיזכר מטעם איזו מפלגה, מה בדיוק הוא עושה בכנסת, ומה הקשר בינו ובין הציבור שאותו הוא אמור לשרת.
14
אביגדור ליברמן
מי שהיה הילד הרע של הכנסת ונחשב לימין קיצוני משמש כיום כמבוגר האחראי של הקואליציה ומוזכר לא פעם כתקווה הגדולה של מחנה השמאל־מרכז־ימין־מתון או איך שלא קוראים לו. נוטה לנהום מדי פעם לעבר אויב מדומיין. אביגדור ליברמן
15
יואב גלנט
אחד המפקדים המוערכים בצה"ל ומי שהיה כמעט רמטכ"ל לאיזה שעתיים ייזכר בעיקר כמי שהסתבך באחת מפרשיות שחיתות המקרקעין המוערכות במדינה (35 דונם!) וכשר שיכון שגר במבנה לא חוקי.
16
כלא מעשיהו
אריה דרעי בילה שם שנתיים והוקפץ חזרה לכנסת; משה קצב נפש חמש שנים והשתחרר בלי להביע חרטה; עמרי שרון אפילו לא הספיק להוריד נעליים. לשבת במעשיהו זה כמו "לך לכלא" במונופול — פשוט מדלגים עליך תור אחד ושום נזק לא נגרם מלבד קצת זמן שלא יחזור.
17
שלום עכשיו
לא עכשיו ולא אחר כך. נגנז לעת עתה מחוסר עניין לציבור.
תרבות
18
דנה רון
מבהירה תחת כל עץ רענן שהיא כבר לא זו מ"האח הגדול", ואז רצה להתראיין על זה שהיא כבר לא זו מהאח הגדול ומפיקה סרט קולנוע (נשבעים!) על החיים מאז שיצאה מבית האח הגדול. מגישה תוכניות טלוויזיה שאחים גדולים — וגם קטנים — לא טורחים לראות.
19
לירן חולצה אפורה
ההוא שהצליח להידחף לרקע של כל צילום חדשותי נדחף בשנים האחרונות בעיקר לקמפיינים כושלים וטוען בתוקף ש"ההצלחה לא שינתה אותי". חבל, האמת.
20
מיכאל אלוני
סיפרו לנו שהוא שחקן מבטיח — ואז הוא הלך להנחות את "דה וויס". סיפרו לנו שהוא סופר מבטיח שמתכתב עם גבריאל גרסיה מרקס — אבל לא ראינו שהסופר הקולומביאני החזיר לו (עוד בחייו) אפילו גלויה. פעם אחר פעם מעדיף אלוני לעשות כסף, ולהפוך את עצמו פחות רלוונטי.
21
עידו רוזנבלום
לא באמת מנחה, לא באמת סאטיריקן, לא באמת נהג מונית, לא באמת שחקן. לא באמת משפיע. עידו רוזנבלום
22
אילון בן יוסף
פעם הוא היה הגרפולוג של המדינה. היום הוא, ובכן, עדיין הגרפולוג של המדינה, אבל למי לעזאזל אכפת מגרפולוגיה?
23
תמיר קליסקי
בשיאה של הקריירה הענפה שלו נודע קליסקי — ממש לא איש נטול כישרון — כ"ההוא שעומד ליד זאב נחמה". עכשיו, עם הגירוש מ"אתניקס", אפילו התואר הזה נלקח ממנו.
24
רפי כהן
הצרות התחילו עוד כשהוציא את סלט "טחינה עם תוספות", אבל גם פשיטת הרגל, תביעות העובדים לשעבר, המעצר בנתב"ג והאיומים (לכאורה) לרצוח את שותפו לשעבר לא ממש עוזרים לו לחזור להיות שף משפיע ומוערך. רפי כהן
25
גיא זוארץ
לפני עשור: מוכר בעיקר כבעלה של יעל בר זוהר ומנחה "הישרדות". היום: מוכר בעיקר כבעלה של יעל בר זוהר ומנחה "הישרדות". סגנון הנחיה: מוקד שירות לקוחות שלום, מדבר גיא, איך אוכל לעזור.
26
איתי שגב
הנה רשימה חלקית של הדברים שעשה מאז ה"קומדי סטור": סרט דוקומנטרי על צחי איראני, עורך מופע הקולנוע של זאב רווח ובמאי תוכנית המונדיאל של וואלה. זכה במיליון ב"הישרדות", הבטיח לקחת את מי שבחר בו למסיבה מטורפת באי. מאז נעלמו עקבותיו. איתי שגב
27
"הבימה"
1935: "התיאטרון הלאומי"; 2017: "הבניין עם הקרמיקת אמבטיה ליד הפסל ההוא עם השלושה עיגולים. הבימה
28
עמוס עוז
מתוך נימוקי השופטים ששוב בחרו לא להעניק לו פרס נובל: "ספריו של עוז מותירים בנו געגוע לימים אחרים, טובים יותר. ימים שבהם לא היה אפשר לבנות קריירה משמאלץ נוסטלגי".
29
משה דץ
אם חשבנו שאין נמוך מלהופיע לצד כבשה מדברת, הגיע הסרט "דץ הבלץ" והוכיח שטעינו.
30
המונולוגים של ליאור שליין
כן, אנחנו יודעים שכולם באולפן נורא צוחקים ועפים על המונולוגים האלה, אבל ככה זה באולפן של התוכנית הזאת: עפים שם על דברים, ובראשם עצמם. רק שהסאטירה נושכת בפריים טיים, והליכוד נושך בקלפיות.
31
פרס ספיר
אוקיי, שימו שנייה בצד את כל השערוריות והריבים שהפרס הזה חולל פה בשנים האחרונות; מישהו במדינה הזאת עוד ממש קורא ספרים מורכבים? קיבינימט, אפילו בסעיף הזה השתדלנו לא לחרוג מ־30 מילה.
32
אביב גפן
אם אביב גפן של שנות התשעים היה שומע על הריאליטי החדש עם אייל גולן, הוא היה קופץ בזמן כדי לתת לעצמו המבוגר סטירה על הבגידה בדור שלם (מינוס ילדים תבוניים) שהלך אחריו. כדי לחסוך לו את הטרחה, אנחנו נעשה את זה במקומו. אביב גפן
חברה ותקשורת
33
תוכניות בוקר
שמעתם על תוכנית שנקראת "כותרות הבוקר עם מרב ומרב"? יודעים באיזה ערוץ אפשר לראות את יעל בר זוהר החל מתשע בבוקר? שקובי מחט עדיין חי? אם עניתם "לא", זה אומר ש־א': לא ביקרתם בקופת החולים שלכם בחצי השנה האחרונה, ו־ב': שגם אתם, כמו כולם, לא רואים תוכניות בוקר. תוכניות בוקר
34
שי גולדן
קטע: גם אם אתה ממש זועם על זה שאתה לא משפיע וממש משוכנע שכולם אמורים להקשיב לך — זה לא גורם לך להשפיע יותר.
35
צו איסור פרסום
אם הדבר הארכאי הזה הצליח לשרוד איכשהו את גוגל, בא ווטסאפ ושם לו קרש בראש. תמונות ראשונות מהזירה בקבוצה של החבר'ה.
36
הפוסטים הממש חשובים שלך בפייסבוק
לא, כי הציבור מחכה חסר נשימה לקרוא את "שני השקל שלי" על אירועי היום בשביל לדעת מה לחשוב.
37
ערוץ 20
צופים בערוץ 20? מכירים מישהו שצופה בערוץ 20? קוראים לכם שמעון ריקלין? אז זה כל מה שיש לנו להגיד בנושא.
38
ויקי כנפו
14 שנה עברו מאז יצאה למסע שהתחיל במצפה רמון ונגמר בצילומי עירום ובקמפיין כושל ל"מגה בול". לפני שנה החליטה לשחזר ימיה כקדם, אבל ממש כמו באיחוד של "צער גידול בנות", גם העסק הזה נגנז מחמת חוסר עניין לציבור. ויקי כנפו
39
עמותת אל־סם
"עמותת אל סם תפעל בקרב בני נוער וצעירים לצמצום תופעת השימוש לרעה בסמים ובאלכוהול", כך נכתב במצע הרשמי של העמותה. אם פגשתם בני נוער בשנים האחרונות, אתם מבינים שהם לא נחלו הצלחה עצומה.
40
הפריפריה
קל לשנוא את תל אביב, קשה יותר לחכות שעתיים ורבע לאוטובוס שמגיע לצומת קסטינה תוך שלוש שעות. איכשהו יוצא שכולם בעד הפריפריה ורוצים לחזק אותה — ולמרות הכל היא גומרת בתור סבתא שמכינה אוכל ביתי לקייטרינג של חברת הייטק ברמת החייל.
41
דפני ליף
3.9.2011: מנהיגה כריזמטית שהגיעה משום מקום וסחפה אחריה חצי מדינה ב"צעדת המיליון"; 4.9.2011: אייטם "איפה הם היום" בצינור.
ספורט
42
עופר עיני
עצמו את העיניים. נשמו עמוק. הירגעו. נסו להיזכר בדברים החשובים שעופר עיני עשה כיו"ר ההתאחדות לכדורגל. אפילו בדבר אחד. לא מצליחים? זו לא אשמת הזיכרון שלכם. עופר עיני
43
חיים רמון
מפלגת העבודה, ההסתדרות, קדימה, הפועל תל אביב — כל מה שחיים רמון נגע בו, ירד ליגה. תוסיפו לזה הרשעה במעשה מגונה, ושום דבר לא יצליח להסביר את הזחיחות הניר־ברקתית הנצחית שלו.
44
ערן זהבי
ענק בסין, פצפון בישראל. בכל ביקור כשחקן נבחרת אפשר היה לראות את הירידה התלולה בכושרו, ועם אפס שערים ב־2017 במדים הכחולים, הפעולה החיובית היחידה של זהבי היתה כשהשליך את סרט הקפטן ופרש מהנבחרת. ערן זהבי
45
הפועל רעננה
בכל זאת מדובר פה במועדון עם יותר אפסנאים משחקנים, בלי מגרש ביתי, מסורת או סיבה ממשית. מצד שני, קריית שמונה לקחה פה אליפות פעם.
46
שמעון מזרחי
אחרי 48 שנים שבהן ישב על הספסל בכל משחק, הודיע דון שימון שהוא עולה ליציע, וזו היתה הפעם האחרונה ששמענו ממנו. העובדה שמכבי תל אביב חזרה להצליח היא רק סממן ברור לעובדה שזה היה צריך לקרות הרבה קודם. שמעון מזרחי
47
ארז אדלשטיין
עד לפני שנה: מאמן מכבי תל אביב, מאמן נבחרת ישראל, פרשן מוערך ואיש הכדורסל הבכיר בישראל. היום: לא.
48
אבי לוזון
פעם אחד האנשים המשפיעים בכדורגל הישראלי, היום תופס כותרות כשהוא יושב ביציע של מכבי פתח תקווה ומקלל את האמ־אמ־אמא של השופט. שזה בדיוק מה שעשה גם כיו"ר ההתאחדות, כשחושבים על זה.
49
טל בן חיים
הולך ומתגלה כממשיך דרכו של פיני בלילי: מהיר מאוד, אתלטי מאוד, ואף אחד מחוץ לביצה שלנו לא מבין מה הקשר שלו לכדורגל. הפך לשחקן היקר בתולדות ספרטה פראג בקיץ, ועם בישול יחיד העונה (עד כה) מסתמן כאחד הפלופים הגדולים בכדורגל האירופי.
50
אייל ברקוביץ'
הקמפיין לאימון נבחרת ישראל הוא בדיחה עצובה, הבעלות על הפועל ראשון לציון — פעם קבוצה לגיטימית בליגת־העל — היא בדיחה עצובה. מזל שאופירה אסייג היתה בדיחה עצובה גם לפניו, והשילוב איתו לא באמת שיפר את המצב. אייל ברקוביץ
51
אלישע לוי
לפני עשור, הדבר הטוב ביותר שהיה אפשר להגיד על אלישע לוי הוא שמדובר בבחור מאוד סימפטי. אחרי הקמפיין המביך והמשפיל בתולדות ישראל, גם את הסימפטיה הוא איבד.
החיים עצמם
52
קולט אדים
ממש כמו במקרה של אביחי מנדלבליט, גם לקולט האדים יש רק תפקיד אחד. בשונה ממנדלבליט, קולט האדים מייצר המון רעש תוך אי מילוי תפקידו. וזהו. מכל היבט אחר הם זהים.
53
רסקיו
לכאורה תרופה לגיטימית שקונים בבית מרקחת ומבוססת על 38 תמציות פרחים. למעשה אתם משלמים מחיר מטורף על מים עם קצת אלכוהול. זה לא משפיע על הגוף, ולא על הנפש. אם כבר פלסיבו, שיעלה לכל היותר כמו הפוך־לקחת. רסקיו
54
כפתור "איני הנהג"
דברים שווייז מרשה לעשות כשאתה הנהג: להזמין קארפול, לדווח על עומס, לבדוק מחירי דלק, לכתוב בפטפטת. דברים שווייז לא מרשה לעשות: למצוא את הכתובת שאתה מחפש. מקום ראשון בתחרות הכסת"ח המטופש בהיסטוריה.
55
מסלולים חלופיים בווייז
על מי אתם באים לעבוד? הרי אם היתה דרך לעקוף את הפקק הזה, כולם היו יודעים עליה. הפקק הזה הוא עובדה מוגמרת והיי, עד שהוא יסתיים תוכלו לסיים לעבור על הרשימה הזאת.
56
קופיקס
צניחה היסטרית ברווחים, התפטרות מנכ"ל והקפצת מחירים של 20% — אם אתם ממש חייבים קפה זול, בקרוב תיאלצו כנראה להסתפק בנס. קופיקס
57
הסרטון שמבקש מאנשים לכבות את הנייד
עד שלא יהפכו את כל המושבים באולמות הקולנוע לכיסאות חשמליים ויוציאו להורג אנשים ששולפים את הנייד שלהם מרגע כיבוי האורות, הסרטון הזה אפקטיבי כמו בקשה מנומסת מדושבג על קורקינט חשמלי לא לדרוס אותך על המדרכה.
58
דור רפאלי
אחיו הצעיר נבחר לרווק הנחשק ביותר בישראל, אחותו היא כנראה האמא הנחשקת בישראל, ורק דור רפאלי ממשיך לייצר אפליקציות שאיש לא צריך ולהסתבך עם משטרת כפר סבא.
59
דיילות סופר פארם
באזור המעבר השני מהכניסה נוכל להבחין בתופעה הצבעונית לראשונה. ספק דיילת, ספק ארלקינו. היא תציע שירות, אנחנו נסרב בנימוס. כולה האישה שלחה אותנו להביא קרם החתלה והיא מפריעה לנו במשימה. ואחרי שצלחנו את זה, מי יכול לעזור פה?
61
הקו האדום בכנרת
מבחינתנו הקו הזה עובר בשלט הראשון על כביש 77 שכתוב עליו "טבריה". לאחרונה שמענו שמתפילים פה מים, אז הקו האדום ואחיו הפחות מוצלח, הקו השחור, הם יותר חומר לכתבה חד שנתית בסוף החדשות ופחות משהו שאמור למנוע מאיתנו לשטוף את היונדאי. כנרת
60
מורים לאזרחות
מורים לאזרחות הם סוג של קפסולת זמן לימים — ולשיטת משטר — שהיו ואינם. באותה מידת רלוונטיות אפשר להתחיל ללמד פה לטינית או לשלוח ילדים לשנן עונות שלמות של "סיינפלד" ו"חברים". הנייטנטיז היו ואזלו.
פרס אדישי הקהל חשובים כקליפת השום אבל ברמה הלוקלית, או סתם כאלה שהתעצלו לכתוב עליהם

חשובים כקליפת השום אבל ברמה הלוקלית , או סתם כאלה שהתעצלו לכתוב עליהם

62אסף הראל
63בן ארצי
64טוויטר
65פאולה וליאון
66אלירז שדה
67רשת א'
68איחוד "נמרוד והבודדים"
69
שלטים בעברית בקופנגן שמבקשים שתתנהג יפה
70
בקשה מנומסת להוריד את חוסם הפרסומות
71גילי ורמוט
72ביברס נאתכו
73יותם הלפרין
74בני בגין
75משה יעלון
76
כל דבר שעמרם מצנע נגע בו
77מולטי ויטמין
78רפי קרסו
79אליאב ודנית
80הרוקח של נתן זהבי
81שלטי "האט"
82"יום שני ללא בשר"
83יום כדור הארץ
84יום מעשים טובים
85
כפתור "סגור דלת" במעלית
86משרד ההסברה
87
מפלגת זכויות הגבר "עלה ירוק"
88ישראלים במכבי
89
התגובה של דוברת נעמ"ת לידיעה על זכויות נשים
90מבקרי מוזיקה
91
ההוא שמבקש שינמיכו את הקריוקי
92
רשימת התחביבים של נהג המונית
93אריאל זילבר
94
חרם פמיניסטי על גולדסטאר
95אמנון לוי
96מרכז פרס לשלום
97
טייס שמבקש מאנשים להישאר במקומות אחרי הנחיתה
98
שלטי "להיצמד לימין" ברכבת
99
"אני ואתה נשנה את העולם"
100תוסף לדלק
SHARE
16 תגובות
 • 101. המהדורה המקוונת של בלייזר.
  עד לפני שנתיים בערך: מגזין שהוא כאילו לגברים, אבל לרוב מתפקד פשוט כבמה לנושאים מעניינים שמחוץ לתשומת הלב של העיתונות המיינסטרימית. השיבוץ שלו בואינט הפך אותו לנגיש יותר ואזור התגובות התברר ככר פורה של דיונים מעמיקים באמת (בהשתתפות כל המגדרים והמגזרים), לא רק הזלת ריר על הדוגמנית הפלקטית התורנית.
  היום: פורמאט תגובות פחות נוח + דורשים אימייל בשביל לשלוח תגובה = שממה כמעט מוחלטת. גם איכות הנושאים והכתיבה ירדה, אבל בגלל הבעיה הראשונה אפילו הכתבות הראויות כבר לא מצליחות לעורר שיח ציבורי תוסס.

  חבל. הפוטנציאל לא מומש במלואו לפני שהתחילה הירידה, ומכאן כנראה כבר לא תהיה עליה. כמו מכונית חדשה שעושה תאונת טוטאל-לוס בנסיעה השלישית, אם נשתמש בעולם הדימויים של "מגזין לגברים".

  טרקטור צעצוע
  ,
  26.12.17 · 15:22
  הגב
 • יאיר לפיד…

  יוסי
  ,
  26.12.17 · 17:54
  הגב
 • כתבה הזויה ובלתי מובנת כלל וכלל..ולדעתי , חבל שהמציאו את "הבלייזר" …

  שאול מנהיים
  ,
  26.12.17 · 17:59
  הגב
 • פשוט מאוד : הכל הזוי..וזו דעתי האישית בלבד…

  שאול מנהיים
  ,
  26.12.17 · 18:01
  הגב
 • על הרוב הסכמתי, על חלק אחר אפשר להתווכח, על ערוץ 20 – הגזמתם…

  רואה, רואים, אוהבים ולא קוראים לנו ריקליס ואנו לא מקורבים ולא עובדים.

  יש שם יותר עיתונאות ואמת מאשר בכל שאר המדיה גם יחד.

  על הרוב הסכמתי
  ,
  26.12.17 · 18:02
  הגב
 • לא דילגתם על כמה מספרים בדרך ל100? מזל שאתם לא סופרים בעשר-עשרים

  ארנונימוס
  ,
  26.12.17 · 18:04
  הגב
 • תגובה 101, אתה צודק ביותר. עצוב מה שקרה לבלייזר.
  הנה אני אספר לך מה קרה:
  במקום לתכנת מערכת תוכן נורמלית אמיתית או להתבסס על מערכת התוכן של YNET,
  בלייזר בחרו בפלטפורמת וורדפרס. בעיניי וורדפרס זה לעצלנים,
  תמיד נשארים שאריות מהמבנה המקורי שלא שינו אותם ומתקבל משהו סופר לא מקצועי,
  למשל מייל חובה זה שארית וורדפרס שהיא ברירת מחדל במערכת עוד מאז שפתחתי בלוג לעצמי בשנת 2006 נשבעת
  ועוד התרגיל המתמטי הזה כפתרון עלוב נגד ספאם מיושן

  והעיצוב המכוער נטול הצבעים והחובבני למות

  וכן, גם הכתבות עצמן שפחות מעניינות

  נעמי
  ,
  26.12.17 · 18:06
  הגב
 • טוב מאד, נכון מאד. נהניתי מאד :)

  אבו ענטאר
  ,
  26.12.17 · 18:12
  הגב
 • תת רמה של זן חדש במדיות שמתחרה על גסות רוח ושטחיות במקום על תכנים ותרבות. בז לכם…

  אילן
  ,
  26.12.17 · 18:52
  הגב
 • לכלול את אלאור עזריה בין פוליטיקאים חשובים שאינם משפיעים עוד זאת בדיחה רעה. אלאור עזריה חייל קטן ופשוט שהחליט על דעת עצמו לא להיסתער בשדה הקרב על מחבל חמוש כדי להציל את חבריו אלא לירות על דעת עצמו במחבל פצוע ומנוטרל ששכב על הרצפה, נכון שהמקרה שלו הפך באל כורחנו לשיח היום במדינה ונכון שהיום אין לו שום השפעה אבל לכלול אותו ברשימה עם מנהיגים מהשורה הראשונה זאת הגזמה פראית.

  אלי
  ,
  26.12.17 · 19:05
  הגב
 • חלש ברמות

  ערן
  ,
  26.12.17 · 19:49
  הגב
 • קריאה מהנה מאוד, עם רוב הדברים אני מסכים מאוד.

  מישהו לרוץ איתו?
  ,
  26.12.17 · 20:05
  הגב
 • כתבה הזויה ומי שכתב אותה בטח חבר של ליאור שליין כי הוא אמור לככב בראש הרשימה ולא נמצא בה בכלל.

  עידו
  ,
  26.12.17 · 20:16
  הגב
 • מאמר זחוח וחסר חשיבות, של ארבעה שסביר להניח משפיעים הרבה פחות מרבים מאלה שציינו כאן.

  כריסטיאן סבני
  ,
  26.12.17 · 22:51
  הגב
 • וואו קורע- כל אזור השרון על הרצפה

  גל
  ,
  27.12.17 · 16:11
  הגב
 • כתבה מעולה. אקנה את המגזין מחר בנתב"ג

  זיו
  ,
  04.02.18 · 21:33
  הגב

הוסף תגובה