18

שנה בדיוק עברו מאז שעומרי שלום ואני התחלנו לצאת, בספטמבר 1999. הוא הסתובב אז עם קצוות מחומצנים ואני עם טישירט גזורה ושרוואל טאי דאי — אבל חוץ מזה לא השתנה הרבה.

25

ארגזים מונחים אצלי עכשיו במרכז הסלון. אנחנו עוברים דירה אחרי שש שנים ומסתבר שלאורך הזמן הזה אספתי לא מעט חפצים. לא סתם חברים אומרים לי שאני אגרנית.

450

מטר, זה המרחק בין הדירה הנוכחית לזו שאנחנו עוברים אליה. אין ספק, אני חיה על הקצה.

תמונה ירדן הראל

16

הוא הגיל שבו התחלתי לצלם. לקחתי לאבא שלי את המצלמה, התחלתי לצלם ומאז לא הפסקתי.

7

מצלמות יש לי היום, לצד די הרבה עדשות ופלאשים. אני לא מחובבות הסלפי אבל כן מחובבות הפולארויד.

4

קרנפים ו־1 דוגמנית השתתפו בהפקת אופנה שצילמתי בספארי. כולם היו מאוד מקצועיים.

50

פרקים היו לעונה הראשונה של הסדרה "פולמון" שבה השתתפתי בתור שי בז'ראנו שמנהלת באינטנסיביות את ענייני המשרד של זקס. ולכל מי ששואל אותי מתי כבר עולה העונה השנייה: Winter is coming, ויחד איתו פולמון.

55

דקות בלי שום הפרעה — בלי נייד, בלי רעשים. ככה צפיתי בכל פרק בעונה השביעית של "משחקי הכס". וכן, היו פרקים טובים יותר ופחות, ומושג הזמן לפעמים התנגש עם העלילה — אבל הסדרה פשוט ממגנטת.

5

חודשים שאתר הלייפסטייל שלי yardenharel.com באוויר. בהתחלה התמקדתי באופנה וביוטי לנשים אבל קיבלתי הרבה הודעות שביקשו התייחסות למלתחה הגברית אז אני על זה ומדי פעם כבר יש תוכן גם עבורכם. חוץ מזה יש שם כתבות בנושא אוכל וחופשות. אז אחרי שאתם קונים כרטיס לזנזיבר, אל תשכחו להיכנס לאתר ולבדוק באיזה חוף כדאי לרבוץ.

1,000

איש לפחות ראיינתי לאורך השנים כחלק מההנחיה של חדשות הבידור. איך מוצאים כל כך הרבה סלבים במדינה כזו קטנה? רק תחשבו כמה אנשים משתתפים בכל שנה בתוכניות הריאליטי השונות.

30

בגדי ים יש לי. אני הפרזנטורית של אינטימה ובתור מי שגדלה בנהריה אוהבת מאוד לבלות בים. בגלל שהיה לי קשה לבחור איזה מבגדי הים אני הכי אוהבת, החלטתי שעדיף שיהיו לי את כל האופציות .

2

מאכלים יש בתפריט הקבוע שלי: גלידה וטחינה. לא ביחד, כן? לדעתי, כל מאכל טעים יותר עם טחינה למעלה וכל קינוח משתדרג מגלידה בצד. הפייבוריטים שלי: קרם עוגיות ופיסטוק.

6

חתולים גידלתי בו זמנית בבית. תמיד אהבתי בעלי חיים וכשהייתי קטנה חלמתי להיות וטרינרית. היום יש לי חתול אחד, אוליצ'קה, ששולט בבית.

5

מדינות, מלבד ישראל, היו הבית שלי לתקופה ארוכה. בבלגיה ובפלורידה גרנו שנה כל המשפחה, אחר כך בזמן השירות הצבאי נשלחתי מטעם הסוכנות היהודית לאריזונה לשלושה חודשים ובהמשך עבדתי בטורקיה ובדרום אפריקה. שורה תחתונה: אין כמו בארץ.

0

קואורדינציה יש לי ברכיבה על אופניים. כל מי שבסביבה ניסה ללמד אותי, אף אחד לא הצליח. לא נורא, גם ככה בריא ללכת ברגל.

3

חברות ילדות יש לי. אנחנו בקשר מעולה עד היום למרות המרחק. כמה רחוק? ובכן, אחת מהן גרה בקולומביה.

2

אחיות יש לי. אני הקטנה, ועד היום אני משגעת את אבא שלי שבטח הוא רצה בן. הוא ממשיך להכחיש בעקביות.

1

התערבות עם גיא לרר גרמה לי לפתוח את חשבון האינסטגרם שלי. האמת שלא חשבתי שזה יתפוס וכבר היו לי חשבונות פייסבוק וטוויטר, אבל בזכותו פתחתי והשאר היסטוריה (בעיקר הטוויטר שלי, שלא העליתי בו שום דבר מאז 2014).

33

מעלות היו בחוץ בזמן צילומי השער של בלייזר. בתוך הרכב זה הרגיש יותר כמו 100 ועדיין, תמיד אעדיף להצטלם בחום מאשר בקור ואני מדברת מנסיון של ימי צילום בים בחמש מעלות. ולא, לחשוב על מקום חמים לא עוזר. מפזר חום צמוד דווקא כן.

צילומים: מאיר כהן