אומר את זה פשוט וברור: אלה הנעליים של ג'יימס בונד. קודם כל, הן נראות טוב, וג'יימס בונד אוהב את זה, אבל חשוב מכך – יש בתוכן המון גאדג'טים קטנים. ולא, לא בסטייל של פותחן בירה בעקב, גאדג'טים רציניים שיכולים להציל אותך מרגעים קשים.

חברת הביגוד היוקרתית אוליבר סוויני, יחד עם האתר היוקרתי VERYFIRSTTO, יצרו נעליים שבסוליה, בחלק הפנימי שלה, יש מקום ללא פחות משישה גאדג'טים, הניתנים לבחירה מתוך 12 שונים.

יש פנס, שזה הגיוני, וגם אולר שוויצרי קטן, עד כה בסדר, וגם מצפן ומקום לכסף נשמעים כמו דברים שיהיה נחמד להחביא בנעל. אבל מפה מתחילים לעלות – מכשיר עיקוב עם GPS, קופסה לכדורים ובקבוק אפטר שייב קטן נשמעים כמו דברים שאדם עם קצת בעיות צריך. ואז יש את הדברים שרק מרגל יצטרך – מצלמה זעירה, טבעת שניתן לשלם באמצעותה, עט מזערי, זיכרון נייד ו… חכו לזה… הטלפון הקטן בעולם. כן, טלפון אקסטרה למקרה שגנבו לכם את הטלפון, או שאתם שבויים על ידי המחתרת. אם אתם שבויים אגב, תשמחו לדעת שהשרוכים עשויים מחומר סינתטי המשמש לייצור אפודי מגן וניתן לחתוך איתם עץ או פלסטיק בעזרת חיכוך. כך שאם קשרו לכם את הידיים, השרוכים יצילו אתכם.

 

הנעליים עולות לא מעט – קצת מעל 2,000 דולר, אבל זו באמת נעל מצוינת – עשויה מעור צבי ומעוצבת לעילא. חוץ מזה, תקבלו איתה שישה גאדג'טים ואת התחושה שיש לכם סוד שאף אחד לא יודע. לזה אין מחיר. רק אל תשכחו להוציא את הסכין הקטן מהנעל בשדה תעופה. כשתשבו בתא מעצר ותנסו להסביר למה היה לכם סכין בנעל, אף אחד לא יאמין שאתם ג'יימס בונד.

עשה מנוי

רוצה גליון של בלייזר בחינם?

מלא פרטים והוא יישלח אליך.
כן, זה עד כדי כך פשוט

אני מסכים לקבלת ניוזלטר