לא ראית אותה מאז שהיית 1.40 מ'

אנחנו בטוחים שמי שהחזיר את מק'גיוור לחיינו התבסס על איזשהו תחקיר מעמיק, ובכל זאת, הסטטיסטיקה שלנו מעלה מסקנות הפוכות. גם אם ממש אהבת אותה. גם אם לא הבנת כמה אתה מתגעגע עד ששמעת ממנה פתאום. גם אם זו "תיקים באפילה", "בנות גילמור" או אפילו "טווין פיקס", אפילו אם הבמאי בסך הכל רוצה להגשים את החזון שלא נתנו לו לפני 20 שנה. גם — ובעיקר — אם אתה מת להיות שוב צעיר. אל תתעסק עם המתים.

סיכוי שבכל זאת: אם "הסופרנוס" יחזרו. אבל בשביל זה באמת צריך להחזיר את המתים.

תמונה מתוך הסדרה טווין פיקס

.

היא "משהו" פוגש את "משהו"

"שובר שורות" פוגשת את "פארגו"? הכלאה של "הסופרנוס" עם "בית הקלפים"? מה שיכול לעבוד מצוין בפגישת מכירות של יוצרים שמנסים למצוא את הדבר הגדול הבא הוא כמעט אף פעם לא רעיון טוב בשבילך. אם הסדרה הזאת לא באה מהקרביים של מישהו, אתה סתם משתתף פה במעבדת הרכבות שלא צריכה לעניין אותך.

סיכוי שבכל זאת: אולי אם מישהו יכליא את "משמר המפרץ" עם "באפי ציידת הערפדים".

תמונה מתוך הסדרה אוזרק

היא "בעצם פיצ'ר"

במאי ענק מקבלים תקציבים היסטריים כדי לממש חזון שלפעמים יש ולפעמים אין להם. לפעמים זה עובד (ע"ע "האפיפיור" של פאולו סורנטינו), לפעמים הרבה פחות (The Get Down של באז לורמן, Crisis in Six Scenes של וודי אלן). אם הפרק הראשון לבדו מחייב אותך לשעתיים ספה, יכול להיות שמישהו שם שכח להתאים את עצמו לכוח הסבל ולמגבלות הזמן של הקהל.

סיכוי שבכל זאת: אם דני ווילנב ("המפגש", "בלייד ראנר 2049") מקבל סדרה, אנחנו שם.

 

היא קפצה את הכריש

דווקא הלכת איתה כמה

פרקים או כמה עונות, עד שהגיע הרגע שבו היא עשתה את השגיאה הגדולה וגיוונה עם תפנית מופרכת שלא תשרוד אפילו את המעריצים האדוקים. נגיד, החתיכה הראשית עוברת לסקס על בסיס קבוע עם רוח רפאים, או — כמו שקרה ב"ימים מאושרים" — פרק שבו נסע "הפונז" לאודישן בלוס אנג'לס עם כל החברים, נקלע למריבה עם נער מקומי והצטרף לתחרות סקי מים שבה היה צריך לקפוץ מעל כריש.

סיכוי שבכל זאת: אם זאת "חברים", נהוג לסלוח על הכל.

 

הושקע בה מחצית התקציב הצבאי של סין

בסדר, דרקונים זה אחלה ואלפי ניצבים אף פעם לא גרמו לפריים להיראות פחות טוב. אבל תקציבי ענק, גם אם הם נשמעים כמו מחמאה, מעידים בדרך כלל על אחד משני דברים: הפקה שהסתבכה מעבר למצופה או הפרזה יחצנית בקרדיט שניתן לבמאי כלשהו. גם אם זו האופציה השנייה, הסיכוי שהכסף עשה סחרחורת לבמאי, גדול מהסיכוי שהוא נוצל בחוכמה. בקיצור, אתה סתם צופה פה במישהו שמעיף שטרות באוויר וצועק "נתנו לי!". ואת זה אתה יכול לעשות גם כשאתה נותן לילד שלך לבחור לעצמו צעצוע בחנות.

סיכוי שבכל זאת: אם היא עשתה לך דפיקות לב ולא רק סחרחורת.

תמונה מתוך משחקי הכס

אתה חושב על אחרות כשאתה איתה

אל תרגיש אשם, כולנו היינו שם. שמעת שהיא מוצלחת, פינית שעה, אתה חייב לדעת מה יש בה והמשהו הזה אפילו מתגלה כבסדר. אבל כל זמן שאתה איתה אתה חושב על זו שיכולת לנסות במקום. ברור שאתה סובל מטרפת נפוצה של צופי בינג', ושל אנשים בעידן הזה באופן כללי — ועדיין, כנראה שהיא באמת מיותרת.

סיכוי שבכל זאת: רק אם אתה עייף מכדי להקליד שם של אופציה אחרת

 

היא כל כך חכמה

זה בסדר גמור שצוות תסריטאים עם מועמדות לאוסקר ברזומה עמל ארבע שנים על ההיגיון הפנימי של הסדרה, אבל אם בכל סצנה אתה יכול לראות את חריקת גלגלי השיניים במוח שלהם, ואת שלט הניאון "כאן מתחכמים בכיף", יכול להיות שזה לא יהיה כל כך כיף בסופו של דבר.

סיכוי שבכל זאת: אם אתה חורש לפסיכומטרי.

תמונה מתוך הסדרה ווסטוורלד

תמונת הום פייג': showtime

עשה מנוי

רוצה גליון של בלייזר בחינם?

מלא פרטים והוא יישלח אליך.
כן, זה עד כדי כך פשוט

אני מסכים לקבלת ניוזלטר